Garanti poliçesi

Neleri Kaplıyoruz?

ONAPCO garantisi, tüm ONAPCO ürünlerinin parça veya üretimindeki tüm kusurları kapsar. Herhangi bir kusurlu parça karşılığında size yeni yedek parçalar vereceğiz. Bu, filtreler veya membranlar gibi sarf malzemeleri için geçerli değildir. Farklı marka bir ürün satın alırsanız, ONAPCO size ürünün servis garantisi sağlayıcısını sağlayacaktır. 

 

Bize nasıl Ulaşılır?

ONAPCO’yu +90 (533) 047 77 26 numaralı telefondan arayın veya support@onapco.com adresine bir e-posta gönderin ve sorunu destek birimimize açıklayın. Satın alma onayı e-postanızın veya makbuzunuzun bir kopyasına sahip olduğunuzdan emin olun. Desteğimiz, ürünün ve sorunun garanti kapsamında olduğunu doğrulayacak ve arızalı parçanızı makbuzunuz ve iletişim bilgileriniz (ad, adres, telefon numarası, e-posta adresi) ile ONAPCO’ya geri göndermenize yardımcı olacaktır. Destek, arızalı ürünün/parçanın gönderilmesini, yedek parçanızın teslimatını ayarlamanıza yardımcı olacak ve kurulum boyunca size rehberlik edecektir.

 

Garanti süresi

Bu garanti, orijinal satın alma tarihinden itibaren 2 yıl süreyle geçerlidir.

 

Neler Kapsanmaz?

Bu garanti, sökme veya takma işçiliğini, kir veya pislik birikmesini (kendi temizliğinizden siz sorumlusunuz), seri numarası çıkarılmış veya değiştirilmiş sistemler, uygun olmayan depolamadan kaynaklanan hasarları (yüksek veya düşük sıcaklık, güneş hasarı vb.) kapsamaz. , talimatlara göre kurulmayan bir sistemden kaynaklanan hasar, orijinal alıcı dışında herhangi biri, sistemin kötüye kullanılması veya sistemin istenmeyen çalışmasından kaynaklanan hasarlar, doğal afetler, uygun olmayan su kaynağı, değişiklik, ihmal, sistemin ticari kullanımı, filtreler, RO membran, sistem arızasından kaynaklanan arızi hasarlar, ONAPCO tarafından sağlanmayan parçalarla kullanılan sistemler (tanklar, filtreler, musluklar, pompalar, yön değiştirme valfleri dahil) veya kozmetik hasarlar.

 

Destek

Garanti soruları, servis veya yardım için OANPCO’yu şu adresten arayın:

+90 (533) 047 77 26

10:00-17:00

Pazartesi Cuma

Veya bize e-posta gönderin:

support@onapco.com